ΕΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

20/6/2015 20:20 |

       ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 


       Γ ΛΥΚΕΙΟΥ


                    17 Αυγούστου 2015

   

ΤΜΗΜΑΤΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 


  ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ

 

  ΑΡΙΣΤΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ


ΔΥΟ ΥΠΟΤΡΟΦΙΕΣ

10/6/2015 22:55 |

Το Φροντιστήριο μας συμμετεχει στα διαγνωστικά τεστ της ΟΕΦΕ για Α και Β λυκείου


Θα δοθεί μια υποτροφία για Α λυκείου και μια για Β λυκείου στο 100% των διδάκτρων,κριτήρια κοινωνικά και βαθμολογια


ΝΕΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

4/6/2015 22:40 |

                      ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2015-2016


        ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΝΕΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ


        ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ

         

       ΜΕ ΙΣΧΥΡΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ


ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ 2014

28/8/2014 14:15 |

               

      ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ ΜΑΣ 100%

   1.ΒΑΒΑΛΑ ΒΑΣΩ                         ΓΕΩΛΟΓΙΑ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   2.ΓΑΡΔΙΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ -ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ

   3.ΔΙΔΩΝΗΣ   ΝΙΚΟΣ                   ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

   4.ΔΡΟΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                  ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ       -ΙΩΑΝΝΙΝΑ

   5.ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ            ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ

   6.ΚΟΛΙΤΣΙΔΑΚΗΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ           ΦΥΣΙΚΟ -ΙΩΑΝΝΙΝΑ

   7.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΛΟΓΙΑ -ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   8.ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                 ΦΥΣΙΚΟ -ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   9.ΜΗΤΣΗ ΗΛΕΚΤΡΑ                         ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ -ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  10,ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ       ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. -ΣΕΡΡΕΣ

  11.ΜΥΡΟΒΑΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ              ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ -ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ

  12.ΝΑΟΥΜ        ΘΑΝΑΣΗΣ                ΓΕΩΠΟΝΙΑ     -ΒΟΛΟΣ

  13.ΝΟΥΡΑΚΗ ΒΟΥΛΑ                       ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   -ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  14.ΠΑΡΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ                         ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  -ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ

  15.ΠΕΚΡΙΔΟΥ   ΣΕΜΙΝΑ                  ΓΕΩΛΟΓΙΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  16.ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        ΓΕΩΛΟΓΙΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  17.ΤΣΟΛΑΚΗ   ΣΩΤΗΡΟΥΛΑ            ΓΕΩΛΟΓΙΑ -ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 

 



ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ 2013

30/8/2013 10:51 |

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μηχανολογων Οχηματων Τ.Ε. Θεσσαλονικη

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ  ΜΑΛΑΜΑΣ Μηχανολόγων Μηχανικών-Βιομηχ.Σχεδιασμού Τ.Ε. Κοζάνη

ΔΑΡΑΒΙΓΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Μηχανικών Εμπορικού Ναυτικού

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Η/Υ Πολυτεχνείο Ξάνθης

ΖΟΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Λογοθεραπεία Ιωάννινα

ΚΑΝΕΛΛΗ ΣΕΜΙΝΑ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Η/Υ Πολυτεχνειο Ξάνθη

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Αστυφυλάκων

ΚΟΚΟΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε. Θεσσαλονίκη

ΚΟΛΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Η/Υ Πολυτεχνειο Ξάνθη

ΜΑΛΑΚΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Η/Υ Πολυτεχνείο Βόλος

ΜΑΣΙΝΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Εκπαιδευτικών Μηχανικών Μηχανολογίας ΑΣΠΑΙΤΕ Αθήνα

ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Οργάνωση-Διοίκηση Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Μακεδονίας Θεσ/νίκη

ΜΠΟΣΚΟΥ ΠΩΛΙΝΑ Τεχνολογία Τροφίμων Καρδίτσα

ΝΤΑΝΤΟΥ ΜΑΤΟΥΛΑ Πολιτικών Μηχανικών Πολυτεχνείο Ξάνθη

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Θεσσαλονίκη

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Νοσηλευτικη Ιωάννινα

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Διατροφή και Διαιτολογία Καρδίτσα

ΣΕΡΕΤΗ ΑΛΕΞΙΑ Μαθηματικό Σάμος

ΣΚΟΡΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Μηχανικων Παραγωγης και Διοίκησης Πολυτεχνείο Ξάνθη

ΤΗΝΕΛΕΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστήμιο Μακεδονίας Θεσ/νίκη

ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Βιολογία Θεσσαλονίκη



ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2013-2014

11/8/2013 22:36 |


  ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 1η ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ